Pořiďte si vstupenku na koncert anebo rovnou celé abonmá. V řadě C na vás stále čekají krásná místa.

Rozšiřte rodinu abonentů

Pořiďte si vstupenku na koncert anebo rovnou celé abonmá


Odstartovali jsme prodej jednotlivých vstupenek na orchestrální, komorní i edukační koncerty. Zároveň si stále ještě můžete pořídit abonmá. Vaší pozornosti doporučujeme skvěle sestavenou řadu C, exkluzivní recitálový cyklus a hvězdami nabitou komorní řadu I. 

Fotografie ilustrujicí stránku

Na konci června uzavřeme 127. sezonu České filharmonie slavnostním Open Air koncertem, už nyní si ale můžete pořídit vstupenky a těšit se s námi na sezonu příští. Zahájili jsme prodej jednotlivých vstupenek na všechny abonentní koncerty České filharmonie, Českého spolku pro komorní hudbu a vzdělávací pořady. Stále si ale můžete pořizovat i předplatné jednotlivých cyklů a potkávat se s námi v Rudolfinu pravidelně.

Už máte své místo v sále?

Abonentní řada C


Vezměte čtyři koncerty a do nich vměstnejte hvězdný hudební svět. Nicholase Kraemera, Simona Rattla, Franze Welsera-Mösta, Tomáše Netopila, Yuju Wang, Emanuela Axe a plejádu pěveckých hvězd. Koncertní provedení opery Ariadna Bohuslava Martinů, Händelova Mesiáše, Brucknerovu a Sibeliovu symfonii či Mozartův a Rachmaninův klavírní koncert.

Více informací

Recitálový cyklus


Zvučnými jmény je nabitá naše exkluzivní recitálová řada. Krom fantastické houslistky Julie Fischer uslyšíte islandského klavíristu Vikingura Ólafssona, který nedávno debutoval s Českou filharmonií. Poprvé se v Praze představí opěvovaný polský kontratenorista Jakuba Orlińského a těšit se lze také na další z rudolfinských návratů Mitsuko Uchidy.

Více informací

Cyklus I


Tak jako má Česká filharmonie svého rezidenčního umělce, komorní hudbě vtiskává dramaturgickou tvář kurátor. Letos volba padla na fenomenální německou houslistku Julii Fischer. V první řadě Českého spolku pro komorní hudbu se představí jak se svým souborem, tak s hudebníky České filharmonie. Ti se přidají také ke klavíristovi Andrási Schiffovi.

Více informací

Kroky do nového světa. Velké příběhy evropské hudbyS krásnou hudbou, která vypráví příběhy, se rozletíme Evropou – z jihu na sever a ze západu na východ. A tak tedy vášnivě zažhne Bizetova Carmen, do líbezného rána se probudí opuštěný Peer Gynt, pěvec Tannhäuser vykročí ku hradu Wartburg, princ z pohádky přichází k Labutímu jezeru.

Více informací

Potřebujete poradit?
Pomůže vám zákaznický servis České filharmonie


Každý všední den 9.00–18.00 h. V červenci a srpnu do 15.00 h.

V den konání koncertu České filharmonie do začátku koncertu. Platí pouze pro všední dny.

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?