Pořiďte si vstupenku na koncert anebo rovnou celé abonmá. V řadě C na vás stále čekají krásná místa.

Rozšiřte rodinu abonentů

Dlouhodobé projekty


Všem těm, o které se ve vzdělávacích programech ČF snažíme pečovat a se kterými spolupracujeme – ať už jsou to studentští hudebníci, děti a učitelé všech typů škol nebo romská mládež – chceme dlouhodobě pomáhat rozvíjet jejich vztah k hudbě a nalézat jejím prostřednictvím životní smysl a radost.

Fotografie ilustrujicí stránku

Orchestrální akademie


Česká filharmonie, stejně jako jiné přední světové orchestry, má zájem na výchově dalších generací špičkových hudebníků, kteří mohou v budoucnu usednout do jejích řad. Ti nejnadějnější mohou zakoušet všechny výzvy profesionální hudební dráhy jako platní členové České filharmonie.

Více
Horna

Česká studentská filharmonie


Chceme dávat nastupující generaci hudebníků – převážně studentů hudebních škol – pravidelnou možnost zkoušet a provádět velká díla světové symfonické, koncertantní i vokálně instrumentální tvorby. Z hudebníků proto budujeme stálý orchestr, ve kterém mezi nimi mohou vznikat dlouhodobé vztahy a porozumění.

Více
Česká studentská filharmonie

Společný orchestr žáků ZUŠ a filharmoniků


V rámci projektu se potkávají žáci základních uměleckých škol se členy České filharmonie. Po půlroce intenzivních příprav a překonávání nejrůznějších výzev muzikantského života jejich společné zkoušení vrcholí na slavnostním koncertě ve Dvořákově síni Rudolfina.

Více
Společný orchestr žáků ZUŠ a filharmoniků

Hudba do škol


Projekt Hudba do škol má za cíl podpořit učitele a výuku hudební výchovy. Od samého počátku to je cesta lásky k hudbě, plná krásných a poklidných momentů i situací složitých a konfliktních, ze kterých se snažíme učit.

Více
Ilustrační foto k projektu Hudba do škol

Romano drom


Již dekádu pokračuje spolupráce mezi Českou filharmonií, zpěvačkou a sbormistryní Idou Kelarovou a jejím dětským pěveckým sborem Čhavorenge. Smyslem společného úsilí je podpora romských dětí a mladých lidí nejen v jejich cestě za hudbou.

Více
Dětský pěveský sbor Čhavorenge

To nejlepší z Rudolfina


5x do roka přímo do vašeho e-mailu.
Přidejte se k 9500+ čtenářů.

Váš e-mail je u nás v bezpečí. Odhlášení na jeden klik.

Zavřít
Tak copak vás zajímá?