1

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem. Aliquam erat volutpat. Donec placerat nisl magna, et faucibus arcu condimentum sed.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem. Aliquam erat volutpat. Donec placerat nisl magna, et faucibus arcu condimentum sed.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam at porttitor sem. Aliquam erat volutpat. Donec placerat nisl magna, et faucibus arcu condimentum sed.

Databáze nahrávek Jiřího Bělohlávka na Discoqs.com

Nejpřehlednější a neustále aktualizovaný soupis nahrávek Jiřího Bělohlávka obsahuje podrobné informace o jednotlivých nahrávkách včetně obrazového doprovodu v podobě obalu a někdy i bookletu LP desky či CD disku. V databázi lze filtrovat podle názvu, nosiče, země vydání, labelu a dalších hledisek.

Jiří Bělohlávek na YouTube

Na YouTube si můžete najít a poslechnout mnohé nahrávky a zhlédnout záznamy koncertů s Českou filharmonií i jinými tělesy. K dispozici jsou také rozhovory, trailery a další audiovizuální materiály. Abyste se v množství nahrávek snáze zorientovali, vytváříme na oficiálním kanálu Jiřího Bělohlávka tematické seznamy videí.

Kde koupit nahrávky Jiřího Bělohlávka?

Využít můžete obchody jednotlivých labelů. Například Supraphonu, u nějž Jiří Bělohlávek vydal přes 70 alb. Rozsáhlou nabídku mají také velké internetové e-shopy, jako je Amazon v mezinárodní nebo německé mutaci. Fyzické nosiče zakoupíte také v Rudolfinu nebo v síti obchodů Via Musica. Původní LP desky je možné sehnat ve specializovaných hudebních bazarech a na aukčních serverech. Ať už na českém Aukro.cz nebo na tržišti Discogs.com.