Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.

Hledat

Partneři


Česká filharmonie míří pod uměleckým vedením Semjona Byčkova mezi 3 nejlepší orchestry v Evropě. Kromě intenzivní umělecké a manažerské práce je k takovému postupu nezbytný i dostatek finančních prostředků. Role partnerů a podporovatelů je na této cestě nezastupitelná a my máme velkou radost, že se jejich řada rozrůstá. Všem minulým i současným partnerům patří náš velký dík. Stejně jako našemu zřizovateli, Ministerstvu kultury České republiky.

Skupina ČEZ

Skupina ČEZ
 • Generální partner

Energie je život a my žijeme energií. Jsme poctěni, že díky partnerství s Českou filharmonií rozsvítíme nejen koncertní sály, ale prostřednictvím kvalitní hudby i lidské duše.

PPF

PPF
 • Globální partner

Česká hudba má ve světě skvělý zvuk. Ve všech zemích, kde podnikáme, nacházíme fanoušky a příznivce České filharmonie. Je nám ctí, že ji můžeme doprovázet na jejích zahraničních cestách na světová pódia, abychom společně psali další kapitoly příběhu české hudební tradice.

Česká spořitelna

Česká spořitelna
 • Tradiční partner

Česká spořitelna stála v 19. století u zrodu Rudolfina, sídla České filharmonie. Po více než století se k prvnímu českému orchestru vrátila. Oboustranně vyladěné spolupráce si užíváme od roku 2015.

Škoda Auto

Škoda Auto
 • Tradiční partner

ŠKODA AUTO podporuje Českou filharmonii již téměř třicet let a právem proto užívá titulu tradičního partnera.

FINEP

FINEP
 • Partner

FINEP nabízí moderní realitní služby již více než dvě desítky let. Partnerství České filharmonie je dalším dokladem podpory, kterou tento ryze český subjekt poskytuje české umělecké sféře.

Arcona Capital

Arcona Capital
 • Partner

Předností nezávislého realitního fondu Arcona Capital je detailní znalost evropského trhu a dlouhodobá expertní zkušenost. Kreativní myšlení je pak vítanou příležitostí pro společné partnerské projekty.

BHM group

BHM group

V BHM hledáme cesty, jak podpořit smysluplné a potřebné projekty s jedinečným přínosem pro celou českou společnost. Proto podporujeme Českou filharmonii, která udržuje a dále rozvíjí odkaz naší klasické hudby doma i v zahraničí a reprezentuje naši zemi tím nejlepším způsobem.

J&T Banka

J&T Banka
 • Partner mistrovských nástrojů a komorní hudby

Vždy je na co se těšit, říká stěžejní firemní slogan. Nás těší, že již několik sezon můžeme spolupracovat s bankou, pro kterou je podpora špičkového umění významnou prioritou.

PPF

PPF
 • Partner mistrovských nástrojů

Hráčům České filharmonie díky našemu partnerství poskytujeme několik mimořádně cenných a vzácných smyčcových nástrojů. Je nám ctí, že se tak můžeme podílet na nezaměnitelném, charakteristickém zvuku našeho prvního orchestru a jeho hráčům přinést nástroje pro jejich mistrovskou hru.

Arthouse Hejtmánek

Arthouse Hejtmánek
 • Partner Orchestrální akademie České filharmonie

Renomovaná rodinná galerie sídlící v pražské Bubenči patří mezi tři nejvýznamnější aukční domy v České republice. Nadšení znalci výtvarného umění i milovníci klasické hudby podporují mladé talenty sdružené v naší Orchestrální akademii.

BONATRANS

BONATRANS
 • Partner rozvoje mladých talentů

Na dvojkolích BONATRANS do práce i za zábavou, v 80 zemích světa a na 5 kontinentech. Vždy bezpečně, spolehlivě a pohodlně. A často také piano, i pianissimo, abyste si vychutnali své oblíbené skladby i při cestě vlakem. Zažijte symfonii ticha s koly osazenými tlumiči hluku BONASILENCE® .

Hodinářství Bechyně

Hodinářství Bechyně
 • Partner nástrojové skupiny dřevěných dechů

Hodinářské i hudební řemeslo v jejich vrcholné podobě pojí celá řada společných aspektů. Precizní technika, rytmus, přesnost, cit pro detail… „Mistrovství chce čas,“ říká hrdý partner nástrojové sekce dřevěných dechů.

Bohemian Heritage Fund

Bohemian Heritage Fund
 • Partner současné české hudby

Podpora české kultury, která hledí vpřed. Bohemian Heritage Fund je významný partner ambiciozního projektu, kdy vybraní skladatelé komponují nová díla přímo pro Českou filharmonii. Těšíme se na každou z premiér!

PVZP

PVZP
 • Partner rozvoje mladých talentů

Již více než 20 let jsou experty v mnoha oblastech pojištění. Tou nejcennější investicí do budoucnosti je pro ně podpora nastupující generace. Je nám ctí, že PVZP podporuje mladé talenty v naší Orchestrální akademii.

EuroArts Music

EuroArts Music
 • Partner mezinárodní distribuce

Díky spolupráci se společností EuroArts si koncerty České filharmonie mohou vychutnat miliony diváků ve více než 40 zemích světa. „Poslouchejte očima,“ vybízí přední světový distributor programů a přímých přenosů klasické hudby.

Česká televize

Česká televize
 • Generální mediální partner

Naším primárním vyjadřovacím médiem je zvuk, potřebujeme však být dobře nejen slyšet, ale i vidět. V kontaktu s domácími příznivci a posluchači má partnerství s Českou televizí nezastupitelnou roli.

iDNES Premium, Metro

iDNES Premium, Metro
 • Hlavní mediální partner

Český rozhlas

Český rozhlas
 • Hlavní mediální partner

Český rozhlas je u všech zásadních momentů historie naší země již bezmála století, s erudicí sobě vlastní zprostředkovává i koncerty České filharmonie. Za vše mu patří hlasitý dík!

Harmonie

Harmonie
 • Mediální partner

Erudované informace, zasvěcené recenze i tematické seriály ze světa klasické hudby, jazzu a world music, kromě tištěného měsíčníku v hojné míře také na portálu Harmonie Online.

Opera Plus

Opera Plus
 • Mediální partner

Neúnavný průvodce děním nejen na předních operních scénách, ale i na tanečních pódiích a všude tam, kde zní tóny klasické hudby.

Klasika Plus

Klasika Plus
 • Mediální partner

Nezávislý portál o klasické hudbě zasazuje aktuální události do kontextu a souvislostí. „Plus“ v názvu odkazuje k přesahům nad rámec tradičních rozhovorů či recenzí.

zrušit

Nenašli jsme žádné výsledky

Zkuste použít jiný výraz nebo kontaktujte náš Zákaznický servis.